| om företaget | pågående projekt | planerade projekt | avslutade projekt | övrigt | kontakt |
 
VD: Svante Steen
+46 (0)73 262 54 55
svante@blaeken.se
Projektledare: Martin Steen
+46 (0)73 262 54 56
martin@blaeken.se
Projektledare: Jakob Steen
+46 (0)70 156 60 01
jakob@blaeken.se
Rådgivare: Jesper Steen
em. Professor Arkitektur, KTH
+46 (0)70 745 02 62
jesper@blaeken.se


Ekonomi och kontorschef : Mia Gustafsson
+46 (0)70 983 17 89
mia@blaeken.se
Ekonomi: Frida Larsdotter
+46 (0)72 994 94 95
frida@blaeken.se

Postadress
Blå Eken AB
Box 556 67
102 15 Stockholm

Besöksadress
Linnégatan 17 C, Stockholm
karta

Blåeken - Fabrikshuset